Od klientky pro inspiraci a samozřejmě to pohladí. Děkuji.
Bylo to pro mě opravdu silné setkání, jak s Tebou, tak i se sebou, bylo to pro mě jak vkročení do nového světa, kterého se furt tak nějak lehce dotýkám, ale blíž jsem se zatím nedostala. Za ty poslední týdny se cítím mnohem mnohem líp, jsem zase sama sebou. Vzpomenu si na Tebe s vděkem opravdu velmi často, jak vnímám ten rozdíl. Všechno jde nějak snáz, jasněji cítím co cítím, co chci, co ne, věci mi zase dělají radost, mám nápady a chuť je uskutečňovat, celkově se cítím mnohem silnější a sama v sobě, že se o sebe můžu opřít a postavit se za sebe. A taky je zpět pocit ochrany, a strach je pryč. A noční můry taky. Právě naopak. Zvláštní sny se mi zdají pořád, ale už jsem v nich zase silná. Po našem setkání se mi zdály takové různé jasné sny, v jednom snu jsem se viděla, jak vyháním nějakého zlého ducha z mojí sestry, měla jsem hroznou kuráž a žádný strach a podařilo se mi ji ochránit. V druhém snu jsem byla na nějakém duchovním setkání, kde stály v dlouhé řadě ženy a hodně z nich (tak každá 4-5) vypadaly jako Ty, či spíš jsi to byla Ty. Možná to byla vize toho, jak jsi říkala, že ty kruhy podobně vnímajících lidí jsou stále širší. Tak chci ještě jednou ze srdce poděkovat. A popřát hodně síly a energie, zdraví a dobré nálady, lásky a naděje, radosti a Božího požehnání.
 
 
 
 
od klientky odezva na Kurz Tibetských mís.
Na kurzu tibetských mís se vám dostane mnohem víc, než jen pár teoretických informací o tom, co to je tibetská mísa. Saši zápal a nadšení pro věc vám otevře úplně novou dimenzi o tom, jak na tento nádherný nástroj nazírat a naučíte se doslova na vlastní kůži, jak pro sebe i pro ostatní můžete využít blahodárné účinky tohoto posvátného nástroje. L.J.
 
 
 
 
Je zvláštní, kam až můžou divné myšlenky a představy člověka přivést, říkáte si že jste blázen, ale co když nejste, co když jsou ty neskutečné věci skutečné.
Čím déle to v sobě dusíte tím je to horší, ne jen pro Vás, ale i Vaše okolí. Nechuť k jídlu, neustálý stres, pocit úzkosti a viny. A jako bonus se to vše stupňuje.
Vy to vidíte i když to vidět není. Ale co když to tam opravdu je i když by to bylo proti všem zdravým úvahám.
Velké díky této úžasné ženě, nejen za její schopnosti, za její vstřícnost, ale hlavně za to že je taková jaká je.
Neboť díky ní vím, že jsem to viděl, že to tam bylo a že už je to tak, jak to být má.
Děkuji jí za odproštění od již zmiňované hromady hrůzy, která mě doprovázela už ani nevím jak dlouho.
Děkuji za znovunalezenou lehkost bytí, hluboký nádech a daleký rozhled, Děkuji
 
 
 
 
 
Volal mi, že mu není dobře, má zlé myšlenky a pomyslel i na smrt. Málo jí a nemá radost. Je unavený.
Poslala jsem mu rychlou SOS pomoc ve formě videa Břetislav Nový Bioenergie 2 a domluvili si setkání.
Když došel, energeticky jsem ho očistila a propojila. Naladila se na něj a příběh se otevřel.
Dívám se na lidi se zavřenýma očima, vidím víc, co je jakoby pod povrchem. Tělem mu proudila černá krev, byl otrávený šípy závisti z rodiny. Avšak jeho program- rozhodnuti, toto přitahoval a ten zněl jasně - nechci žít. Jeho bolest ze selhání při pomoci jejich synu před víc jak 20 lety, byl velmi silný. Neodpustil si a jeho program sílil. Jeho duše chtěla žít a tak jeho život byl pod neustálým tlakem, který se odvíjel v jeho nitru. Umíral za živa. Jeho touha duše byla však silnější a zavolal a prosil i Boha o pomoc. Šípy jsme vyndali, rozproudili světlo života v jeho žilách s propojením na tomto světě a zdrojem Bohem. Našel moment zavrhnutí se do programu nežít a odpustil si. Jeho uvědomění byl jako film, který si odříkával s pochopením. Smířil se se sebou a Bohem. Odcházel jiný člověk, člověk který chce žít . Děkuji , děkuji Bohu za vedení, děkuji za důvěru.
 
 
 
 
Kontaktovala nás mladá paní s dcerou, že se u nich dějí divné věci. Dcera má od malička velmi citlivé vnímání a často vídala entity. Naštěstí vše s maminkou probírala a maminka byla velmi rozumná a vše dle jejího chápání vysvětlila. Dcerka si tedy více všímala života kolem až do chvíle, kdy se přestěhovaly do nového bytu. Na postel jí začal sedávat kočičí muž s démonickýma očima. Dcera se začala bát a říkala, že to už dobré není a že jí to děsí. Maminka nás kontaktovala a já s Lenkou vyrazily za nimi. Kompletně jsme proměřily patogenní a geopatogenní zóny i přístrojově, tak aby jsme odlišily technické jevy od parajevů. Nebylo to tam vůbec příjemné a některé entity velmi silné. Komunikace s nimi proběhla v bezpečné zóně a "portál" démonické bytosti jsme uzavřely... Bylo to velmi náročné a já děkuji Bohu za vedení a rodince za důvěru.
 
 
 
Klientce tragicky zemřel přítel. Začala ho následně vnímat u sebe doma a začali se jí dít zvláštní jevy. Přijela za mnou a povídalo se na dané téma. Celou tu dobu tam s námi byl i její přítel . Při
komunikaci s jeho duší, jsem zjistila,že neví, že je mrtvý. Bylo to velmi citlivé, dojemné a děkuji Bohu za vedení a klientce za zralost její duše.
Mám radost, že se vše děje jak má a byla možnost pomoci i v tomto případě.
 
 
 
 
Po 2 letech se mi ozvala klientka, kde jsem v RD měřila PZ a GPZ.
Zdravotní problémy ji přiměly mne opět kontaktovat, zda-li se něco v RD nezměnilo. Při měření jsme zjistili, že v posteli mají elektrické rošty a jejich motor vykazoval vysoké hodnoty EMG. Ty tam před 2 lety neměli. Pro naše zdraví jsou tyto hodnoty už velmi škodlivé a můžeme z nich onemocnět. Vše jsme probraly i co se týká fyziologie člověka a dalších kroků.
 
 
 
 
 
Příběh mladého muže:
Mladá žena si ho přes soc.sítě vytipovala. Následně došlo k setkání... Tato žena patří k určitému kultu, které s přítelem vyznává a takto vyhledává nové duše- hlavně muže k následnému zneužití- nejen k energetickému a později slabší jedince dovedou k poslušnosti jejich kultu, kde se dělají nejen rituály...
Již druhý den se mu doma děli para jevy a bylo třeba zakročit...
Je třeba si dát opravdu pozor, komu domů dveře otevřeme a koho do svých životů pouštíme.
 
 
 
 
 
 
Dnes jsme byly u paní, kde se děly "parajevy". Časté poruchy v elektronice, v noci byly slyšet kroky po parketách, pocity mrazení a jiné. Na místě jsme vyslechly příběh partnerského vztahu, kdy milovaný muž odešel z tohoto světa před 10 lety. Podařilo se nám navázat kontakt, kde mohlo následně dojít k odpuštění a pochopení tohoto příběhu a pomoci této neodejdivší duši . Fascinující na tom bylo to, že dnes to bylo přesně 10 let, kdy ho jeho žena viděla na tomto místě naposledy.
 
 
 
 
 
 
Z měření zón PZ a GPZ v domě se ukázalo, že pán měl lůžko na pramenech vody, které také zapříčinili i jeho psychický a fyzický stav. Vše jsme důkladně proměřili včetně EMG polí . Opravila jsem mu z části tělo, na další už nebyl čas a jeho ženu jsem naučila základní techniky dýchání a jednoduché cvičení na navýšení si své energie. Čistili energetický celý dům, vše jsem důkladně vysvětlila a ukázala, aby si se vším již pracovali sami, tu možnost už mají.
Děkuji za důvěru , byl to moc prima den.
 
 
 
 
 
Přátelé, vřele doporučuji tento proutkařský kurz.
Byl to úžasný víkend s velmi fajn lidmi v nádherné roubence na Vysočině, hodně mi to dalo, Alexandra Hellen Datlík je skvělý průvodce, který lidem pomáhá v téhle zběsile rychlé době se na chvíli zastavit, zpomalit a napojit se hlouběji na sebe sama a objevit tak v sobě schopnosti, které máme všichni, jen jsme na to dávno zapomněli…
 
 
 
 
Včerejším měřením Patog. zón a Geo Patogenních zón u Liberce, jsme zjistili velký vliv spodní vody - pramenů. Dále jsme naměřili enormní hodnoty EMG polí, které se projevovali velikou nervozitou, až agresivitou. Celkově byla rodina ve značných zdravotních i psychických problémech. Udělali jsme měření PZ a GPZ, naučili základy energetiky - dýchání a cvičení, poradili a některé věci společně ihned změnili. Udělali energetickou očistu celého domu.
Doufáme, že se rodině celkově uleví a budou nadále, snad radostněji, pracovat na duchu i těle
 
 
 
 
Když jsem zoufale hledala člověka, který pomůže naší téměř šestileté jezevčici, netušila jsem, na jakého úžasného člověka narazím
Řešili jsme u Elzy problém se zadními nožkami. Netušili jsme, co se stalo, ale zkrátka přestala během několika málo dní používat zadní nohy. Říkali jsme si, že se asi nějak zranila v zahradě, což se později potvrdilo (shodila na sebe zřejmě špalek dřeva na topení) Nebyla schopná se ani postavit, aby se vyvenčila, byla smutná, bez šťávy, očividně trpěla. Byla jsem zoufalá. Kamarádka mě ale nasměrovala správně. Abych to zkrátila, Saša Elze rychle a efektivně pomohla. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak rychle, bezbolestně a krásně to šlo. Je to jen pár dní a Elza už zase lítá a vyvádí blbosti .
A aby toho nebylo málo, Saša i mně uvolnila během pár minut bloklá záda děkuji a jsem nesmírně vděčná za Vaši pomoc!
 
 
 
Nevěděla, že je mrtvá. Budila maminku, snažila se o pozornost různými způsoby. Chodila za ženou svého bratra. Jako v pasti. Trvalo to 2 měsíce, než nás bratrova žena kontaktovala. Dojeli jsme na místo a spojili se s její neodejdivší duší. Sdělili jí šetrně, že měla autonehodu a na místě zemřela. Chvíli bylo ticho, pak sdělila, že je jí to líto, že nedávala pozor. Byli to dojemné okamžiky. Teď už je její duše "doma" a my děkujeme nejen Bohu za vedení.
 
 
 
Volal mi, že mu není dobře, má zlé myšlenky a pomyslel i na smrt. Málo jí a nemá radost. Je unavený.
Poslala jsem mu rychlou SOS pomoc ve formě videa Břetislav Nový Bioenergie 2 a domluvili si setkání.
Když došel, energeticky jsem ho očistila a propojila. Naladila se na něj a příběh se otevřel.
Dívám se na lidi se zavřenýma očima, vidím víc, co je jakoby pod povrchem. Tělem mu proudila černá krev, byl otrávený šípy závisti z rodiny. Avšak jeho program- rozhodnuti, toto přitahoval a ten zněl jasně - nechci žít. Jeho bolest ze selhání při pomoci jejich synu před víc jak 20 lety, byl velmi silný. Neodpustil si a jeho program sílil. Jeho duše chtěla žít a tak jeho život byl pod neustálým tlakem, který se odvíjel v jeho nitru. Umíral za živa. Jeho touha duše byla však silnější a zavolal a prosil i Boha o pomoc. Šípy jsme vyndali, rozproudili světlo života v jeho žilách s propojením na tomto světě a zdrojem Bohem. Našel moment zavrhnutí se do programu nežít a odpustil si. Jeho uvědomění byl jako film, který si odříkával s pochopením. Smířil se se sebou a Bohem. Odcházel jiný člověk, člověk který chce žít . Děkuji , děkuji Bohu za vedení, děkuji za důvěru.
Datlik

 

Moje sestra si koupila dům. Dům není nový, má svoji historii. 

Sestra ani její přítel se necítili často dobře. Když jsem u nich spala, věděla jsem, že mě někdo sleduje a není rád, že má dům nového majitele. 
Sestřin přítel začal být často naštvaný, nepříjemný a někdy až zlý. Začali mít noční můry a pořád se hádali. 
 
Když přišla Saša, přistupovala ke všemu logicky a zjišťovala, zda vše nemá jiné vysvětlení a kompletně změřila patogenní zóny i přístroju. Poté jsme přistoupili k měření psychoaktivních zón, přičemž jsme zjistili, že se skutečně jedná o problémy spojené s neodejdivšími dušemi. Po celou dobu byla Saša velmi opatrná, precizní a profesionální. Šlo poznat, že přesně ví, co dělá a člověk věděl, že se nemá čeho bát avšak zároveň je "lidská" a víte, že jste našli člověka, co Vám věří a chce Vám pomoct. Po vyčištění vysvětlila, co má člověk dělat, aby se podobné situace již neopakovali. Celkový zážitek byl nezapomenutelný. Doporučila jsem Sašu už více lidem a všichni byli vždy velice spokojení a poté, co Saša odešla už nikdo z nich nezaznamenal podobné problémy.
 
Děkujeme že jsi !
 

 

Roky jsem trpěla únavou a vyčerpáním tak silnými, že jsem chvílemi měla až pocity nereálnosti a ztrácení sama sebe. Později se k tomu přidaly závratě, kdy neurolog konstatoval, že je to způsobeno krční páteří a vnitřním uchem. K Saše jsem se dostala přes kamarádku, která mi napravovala krk. Saša se mě po chvíli zeptala, zda jsem náhodou neprošla nějakým zasvěcením, např. Reiki, což se skutečně dávno ze zvědavosti stalo. Výsledek byl, že celou tu dobu byl na mě napojen "Mistr Reiki", který si bral mou energii. Saše se povedlo přerušit veškeré spojení a od té doby se nejen vyřešily závratě, ale také už necítím vyčerpaní a pocity nereálnosti. Saša je úžasná osoba, která přistupuje ke všemu s nadhledem a věcně, nehledá za vším "nadpřirozeno", ale pídí se po souvislostech (docházím k Saše dál řešit problémy z dětství), nenutí nikoho sdílet její pohled na věc, ale zdůrazňuje svobodnou vůli. Získala jsem k ní naprostou důvěru, vím, že mě nebude soudit, ať už se svěřím s čímkoliv, co potřebuju řešit.       M.V.

 

Chtěla bych vyslovit velké děkuji za pomoc paní Saše Hellen. Je to půl roku co jsem se přestěhovala ke svému příteli do domečku. V domečku se mi velmi těžko spalo. Měla jsem pocit, že se na mne neustále někdo kouká a to i ve spánku. Velmi často jsem měla husí kůži a pocit z přítomnosti jení bytosti, entity, ducha. Poprosila jsem paní Sašu o konzultaci a radu. Řekla, že tam jsou duše v časové smyčce a je potřeba je odvést a domeček vyčistit. Tak jsme si domluvily termín. Našel den "D" a paní Saša přišla a začala pracovat na vyčištění domečku. Změřila patogenní a geopatogenní zony, zony měřila virgulý, pružinou a i přístrojem.  Doporučila kam umístit postel, aby se nám dobře spalo. Byl to nezapomenutelný zážitek, pozorovat jí při práci. Je velmi citlivá a laskavá. Domeček zaměřila, vyčistila od nešťastných duší a entit. Celý rituál až po konečné vyčištění byla velmi soustředěná. Udělala  vše pro to a by se nám dobře žilo. Sašu Hellen mohu s radostí doporučit, svojí práci dělá s láskou a                                                                           srdcem. Své práci rozumí. Velké děkuji .                                                                                      D.K.

 

Děkujeme paní Alexandře. Odešel nám milovaný tatínek a paní Alexandra se s ním spojila a díky komunikaci s ním, jsme mohli vyplnit jeho přání, které nestihl před smrtí sdělit. A dále dle její rady jsme udělali mši a jeho duše v klidu odešla do světla.       rodina Klimentská

 

 

Ahoj Sašenko, děkuji za pejska, kineziologie pomohla a Beátka je klidná a přestala mít ty své zdravotní problémy. Děkuji. K.Leona

 

 

Říkám jedno velké DĚKUJI, p.Alexandra je nejen profík, je úžasný člověk, který pomáhá ostatním. Skvělé masáže které pomáhají od bolesti. A kineziologie -one brain, kterou mi odblokovala blok z dětství. Doporučuji.

 

 

Jedinečná a úžasná, jinak Sašu nemůžu popsat! Vždycky jsem od ní odcházela naplněná optimismem. Pomohla mi s problémy se zády tak, jak dlouhá léta žádný doktor nedokázal! A ani nemluvím o psychické stránce, trpěla jsem úzkostmi a díky Saše je mi krásně! Vřele doporučuji ať už máte psychické nebo fyzické bolesti!!

 

 

Od klientky zpětná vazba na KINEZIOLOGII PRO jejího PEJSKA. Děkuji!

Dvouletá fenka, v podstatě celou dobu co ji máme, se občas škrábala. Parazity až na občasné klíště neměla, napadla mě potravinová alergie, vysadila jsem kuřecí maso, zkoušela i různé granule, ale bez viditelného výsledku. Poslední dobou si začala i okusovat packy a rozškrábala ucho do krve. Na veterině nic konkrétního nezjištěno, byl mi nabídnut šampon s tím, že když škrábání nepřestane, udělaly by se stěry. Nasadila jsem eliminační dietu a po 2 týdnech bez zlepšení jsme jeli na KINEZIOLOGII. Na sezení se zjistilo, že problém byl v nepřijetí štěněte fenkou, kterou jsme už měli doma. Když jsme si ji jako štěňátko přivezli, ta starší po ní okamžitě vyjela a následujících několik týdnů jí dávala najevo, že tu není vítaná. Samotnou by mě to vůbec nenapadlo, fenky si na sebe časem zvykly, hrají si spolu, i na procházky jsou zvyklé chodit společně. Ale to počáteční nepěkné uvítání v ní zůstalo. Ke zlepšení došlo okamžitě, po příjezdu domů se neškrábe ani si neokusuje packy, alergie na jídlo se nepotvrdila.

 

Saši, děkuji za páteční kinezku. Je krásně, cítím to jako takové sjednocení všech ostatních terapií, které jsem s Tebou zažila.Také děkuji za 4 roky podpory❤️Držím Ti palce ať i Tobě vše vyjde jak si přeješ☀️

 

Pročištění pozemku a domu od psychoaktivnich zón a nalezení energetického místa, které pomůže navýšit energii celého domu a pozemku pro lepší a radostnější život. 

 

Dnes proběhlo měření PZ a GPZ u paní, která špatně spala. Příčina byla v elektrickém budíku u hlavy a nestíněnou prodlužkou za hlavou a starou lampou, které vyzařovali silné elektromagnetické a elektrické pole. Vše jsme konzultovali a vyřešili. Mám z toho radost a hlavně s nadšení paní, která našla řešení svých potíží...

 

Od klientky s jejím souhlasem a ne pro naše ego, ale pro inspiraci a pomoci dalším:

Chtěla bych vám Saši moc poděkovat za pomoc a odvedení duše mojí maminky do světla. Moc vám děkuji, jste úžasný člověk.Máte úžasný dar a pomáháte ostatním.Takových lidí je opravdu málo . Velice si toho vážím a jsem ráda že jsem vás i Honzu poznala osobně .

 

Od klientky a děkuji za zpětnou vazbu!

Máme doma zhruba šestiletou kříženku z útulku, která měla od narození naší dcerky problém s přiblížením ostatních pejsků ke mně nebo k dcerce. Začala hystericky štěkat a pejsky odhánět. Po jedné kineziologické návštěvě u Saši je Pralinka mnohem klidnější. :) Ještě to chce trochu doladit, ale už teď je posun. Zvládá si hrát s pejsky i v naší blízkosti, což předtím nedělala, jen odháněla. :) Takže děkujeme a doporučujeme! 

 

Chtěla bych touto cestou veřejně mnohokrát poděkovat Sašce Datlíkovi za to, že po prodělaném oběhovém kolapsu, usadila moji duši (která byla připravena odejít do světla) zpátky do těla.
Bez tvojí pomoci bych Saško nedokázala normálně fungovat.
Děkuji Hanka

 

Kurz baňkování, byl naprosto super. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, proč a jak se baňkuje, co dělat a nedělat při baňkování a co po skončení. Osobně jsem nadšena z krásného přístupu lektorky Saši i mé spolubojovnice Marušky. Ohnivé baňky mne nadchly a důležité je, že jsem ani nic nepodpálila, díky dohledu Saši. Osobně hned tento měsíc investuji do baněk, protože ten pocit poté (preferuji hlavně baňkování beder) se vždy dostaví úžasná úleva a mám pocit uvolnění a že energie proudí dál. Je i skvělé to, že se na Sašu mohu obracet i kdykoliv s dotazy ohledně baňkování a v případě nejasností mi poradí. Takže Sašenko děkuji a doporučuji. Už se těším až budeš dělat další kurz, pokud to jen trochu půjde tak se zúčastním. Bohunka NIxová

 

Dnes jsem navštívila Sašku, našeho Datlíka, protože jsem potřebovala opravit tělo i duši. A kdo jiný by to dokázal lépe než ona.
Nebyla jsem u ní poprvé a tak vím, že je prostě nejlepší.
Řekla jsem Sašce, že rok 2020 pro mě a mou rodinu nezačal příliš dobře. Bylo tam jedno úmrtí a za pár dní po něm málem i druhé. Bylo toho na mě docela hodně.
Saška z mého těla stáhla stres, opravila fyzické tělo a pro moji duši se stala Vesmírným průvodcem.
Bylo to opravdu úžasné!
Z dnešní terapie jsem odcházela plná energie a za to Ti Saško patří moje velké díky!❤

 

Píšu pro inspiraci..
Každý má příběh své duše. Když se mi některé věci vrací do života - jakoby se opakuji a mám pocit, že se točím v kruhu, jako bych byla zacyklená, tak pak čekám na vhodný okamžik, kdy se mi otevírá portál 'času' a tak se mohu vrátit a uzdravit dané místo i jiném svém předchozím životě. Dokončím ten kruh a vystoupím z něj s vděčnosti poznáním a láskou. Dnes budu cestovat v čase do svého příběhu duše...dnes mě to pouští do prvního života tady na Zemi do kmene Illinois jako syn náčelníka.
Putovala jsem dnes lesy 4 hodiny a nechala se vést až došlo k otevření portálu a prožila neskutečný příběh smíření.... Bylo to neuvěřitelné a velmi niterné skrze srdce a já děkuji všem za jemné a laskavé vedení.
vděčný datlík Saša

 

Marie P.
Požádat o pomoc... 
Požádala jsem Alexandru H., aby pomohla duši mého synovce Luboše A., kterému se stala 2.1.2019 autonehoda. Auto dostalo smyk a stalo se neovladatelným, tato situace vyústila v zásah RZS s uvedením do umělého spánku, připojením na dýchací přístroje a plnou monitorací životních funkcí. Lékaři mluvili s velmi neurčitou prognózou (krvácení do mozku, polámaných 5 žeber na pravé straně, propíchnutá plíce na pravé straně a mnoho dotlučených ran a pohmožděnin).
Cítila jsem strach a paniku. Začínala jsem pociťovat, že ho ztrácíme, že chce odejít. Žádala jsem všechny světelné bytosti, co znám a ne jen já, ale celá naše veliká rodina. Cítila jsem také, že potřebuji ještě někoho mnohem zkušenějšího. Ozvala jsem se přítelkyni, kamarádce, která má dar komunikovat s duší člověka, ať už za života, na přechodu života a smrti, či duší zemřelého.
Požádala jsem ji večer, zda by mohla promluvit s jeho duší, pokud ji to dovolí a zjistí co se děje. Chtěla jeho celé jméno a fotku. Dále jsem čekala na zpětnou vazbu. Alexandra H. k ránu poslala zprávu. Spojení se povedlo a Ti dva spolu byli a komunikovali. Ještě ten den začal sám dýchat bez přístrojů a jeho stav se ode dne lepší. Já pocítila obrovskou úlevu a velkou podporu světla a radost, když jsem zjistila, že jeho čas ještě nepřišel a on se rozhodl pro život. Celá naše rodina ho velmi podporuje a pomáhá, jak jeho tělu, tak i duši. Nejen modlitbami, návštěvy, péčí a láskou a svobodou volby.
Děkuji.

Alexandra H.

Bylo to zvláštní- jeho duše byla zmatená a vystrašená. Vyšší vůle nebyla, aby odešel do zdroje, ta volba byla na něm. Uklidnila jsem ho a ukázala celou situaci, probírali jsme spolu a rozšiřovali možnosti jeho bytí. Promítla jsem mu princip navrácení do těla a uzdravení a možnosti života lidské bytosti na této planetě. Nechala jsem na něm jeho volbu, ať už by byla jakákoliv, měl moji úctu a respekt. Bylo to nádherné a děkuji Bohu za vedení a tento dar a za setkání. Držím palečky Lubošovi a celé jeho rodině.
Alexandra datlík
 

 

Boli Vas zada? Rada bych Vam doporucila uzasnou maserku Sasu Hiermanovou. Predevcirem jsem nemohla chodit a hybat se a po jeji skvele naprave chodim a uz skoro neboli. Dekuji Sasi

 

Tři měsíce jsem sebou tahal bolest v zádech z nezřízeného sportování. Nějaké hluboké asi mezižeberní svalstvo. Po jedné velmi intenziní sportovní expozici to už nešlo vydžet a tak mí cesta vedla kam - no k Saše. A konala úplně jinak než by to bylo u lékaře - porovnala si mne z hlediska celkového držení těla a délky nohu a zátěže zad a pak samozřejměšla na záda. Druhý den - velká úleva, třetí den - vůbec žádný problém . Velký dík. Já blbec jsem měl k ní jít dřív. PS.: Toto není placená inzerce :)

 

Milá Sašenko, víš ty vůbec že jsi můj anděl? Myslela jsem, že mám v sobě vše zpracované, vyřešené, přijmuté a odevzdané.ano. Mysl se domnívala. Ale až díky tobě se "to" celé doladilo. Sašenko děkuji za tebe, za tvou energii, za tvou ochotu, za tvou naruč, za tvé umění, přijmutí, pochopení, vyslyšení, rady, informace. Jsi úžasná, krásná, voňavá, silná i křehká. Jsi bojovnice, která mne motivuje v tom nejlepším a já mám veliké štěstí, že jsi se mi po 32 letech znovu objevila na mé cestě..
Z celého svého srdce <3 mohu svědomitě zde napsat, že jsi člověk který opravdu pomáhá...nezištně..poctivě.. 

 

Sašu jsem potkala na své cestě životem ve chvíli, kdy mne nečekané překážky přinutily se zamyslet nad svým jednáním.   Terapie se Sašou je dialog. Není to jenom o naslouchání, ale i o předložení návodu a o citlivém vedení při hledání odpovědí, jak návod použít.  Je to o připomenutí , znovuobjevení  nebo objevení platících zákonitostí ,  které Saša  dokáže s velkou empatií a znalostí života při terapiích předložit.

 

Ahoj Sašo,ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za péči, kterou jsi mi věnovala. Poděkování zasílám i Jardovi.  Stále pracuji na uzemňování a vystřeďování.

 

To obrovské poděkování, které Ti chci vyjádřit, jak jsi mi pomohla se umocňuje ještě tím, že jsem v neděli dojela domů a náš dům je zcela čistý. Není tam ani jedna zóna. Nebyla. Stále pracuji na tom, co jsi mi říkala. Včera večer opět začala Anička plakat. Přestože v jiných pokojích nebyly, tam, do dětského pokoje,  se zóna vrátila. Pracovala jsem na tom, co jsi mi řekla. Uprostřed noci a ona nakonec zmizela. Úplně totéž se mi stalo dnes v práci. Na mém místě za stolem se opět objevila, byla silná a silnou koncentrací, cvičením, dýcháním, zmizela.

 

Chtěla jsem Ti to napsat. Opatruj se a příští rok na viděnou. Moc ráda přijedu na kurz léčitelství. Chci zapracovat na tom, co jsi mě naučila a dále trénovat směrem, který mám. H.

 

Ahoj Sasi,velky klid rozhostil se v mem nitru. Pokud neco prijde, prijimam to. Ne z pohledu, ze prijimam, co me vadi, ale ze prijimam sam sebe jako toho, kdo to dela. A v ten moment to najednou mizi. Predtim jsem si vytvoril meditacni zahradu, kam jsem mohl sejit (technika z modre alfy), ale ted, co jsi mi pomohla otevrit dvere me duse, najednou staci pomyslet a jsem tam. Sice nevidim tu krajinu ostre, ale citim se tam bajecne uzasne. Takovy klid a lasku, kdykoliv tam jsem. Tu chybejici lasku jsem hledal venku. Nedokazal jsem si ji dat ja sam I kdyz jsem se jiz zacal mit rad, tak jsem si teprve ted zacal posilat lasku. Dekuji, dekuji, dekuji

 

Sašenko, chtela jsem Ti zpetne velice podekovat za nase vyjimecne setkani. Spousta věcí se pohla, skutecne citim, ze minulost jsem uzavrela na vsech urovnich, především v  srdci a tesim se z přítomnosti a toho co prijde. Dekuji Ti, ze jsme spolecne dokazaly, to co pro mne samotnou bylo velice obtizne. Uz jsem se zacetla do knihy Miluj  svuj zivot a je mi pruvodcem.Budu se tesit zase nekdy na viděnou a jeste jednou velke diky, Tvrdim, ze po svete chodi prevteleni andele, jednim z nich jsi Ty.V.G

 

Ahoj Saso! jen ti chci rict, ze mi je hrozne fajne! Zacinam si uvedomovat tu energii co proudi skrze me cim dal vic! Je to trosku tezsi zastavit se a soustredit se sama na sebe kdyz  mam pred odletem tolik povinnosti.. potkala jsem par kamaradek a co maji ruzne problemy a snazila jsem se jim trosku promluvit do dusicky. Mam takove chytre reci  uz delsi dobu! nevim kde se to ve me bere, ale zacinam tusit! vsichni me pak hrozne objimali a dekovali, jak jsem jim pomohla a dodala energii a silu.. uzasny! A dekuji ti moc! Za vsechno! Za to ze jsme se meli potkat! Urcite se ti jeste ozvu! Dekuju a preju krasny den!

 

Milá Sašo,ještě jednou moc děkuji za nezapomenutelné setkání. Snažím se dělat vše,jak jste mi poradila,ale není to snadné,nyní hlavně díky velkým přesčasům v práci. Syna jsem  dala na kroužek plavání,mluvili jsme spolu telefonicky. Byl se mnou u Vás můj průvodce-mnich, jak mi radil, korálky-jsem vyndala ze skříně a pověsila si je na okno v  bytě-je to růženec s křížkem sv.Benedikta, koupila jsem si další a nosím ho i v práci a je mi líp...přicházejí různé situace, ne všechny zvládám podle svých představ, ale      mé představy o tom, jak řešit některé situace nemusí být vždy správné, stále se učím. Ráda bych Vás zase viděla nebo alespoň slyšela. Naplňujete mne takovým  klidem. Děkuji. 

 

Dotek anděla

Dotek anděla:-)

Dotek anděla. Má duše sem a tam bloudila v temnotách, a já se potácel v bolestných mrákotách. Srdce mé, pro lásku uzavřené mělo strach, srdce moje se jen chvělo, prudce bilo na poplach. Láska se mi vyhýbala, smutné bylo moje bytí, A v zahradě mého života, bylo jen zvadlé kvítí. Dlouho jsem...
Celý článek

Alexandra HELLEN

Po-Ne dle domluvy
+ 420 777 210 430
Mezírka 10, Brno
Světnov 168

POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA sobě, rodině či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode